Αποκριάτικο πάρτυ του Συλλόγου Φίλων του Κολλεγίου Ανατόλια

Για μία ακόμη χρονία διοργάνωσε με μεγάλη επιτυχία το καθιερωμένο πια πάρτυ του ο Σύλλογος Φίλων του Κολλεγίου Ανατόλια στο Ingle Hall σχολείου.  Στην εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε την Τσικνοπέμπτη, οι 200 φίλοι, τα μέλη της διοίκησης και οι Έφοροι που παραβρεθήκαν απόλαυσαν την ευχάριστη ατμόσφαιρα και χόρεψαν στους ρυθμούς του Dj. Διογένη Μαριόλα.

Τα χρήματα της εκδήλωσης που συγκεντρώθηκαν θα δοθούν για τους εκπαιδευτικούς σκοπούς τους Σχολείου.

Θέλουμε να ευχαριστήσουμε θερμά τους χορηγούς της εκδήλωσης:  Ευάγγελος Τσάνταλης α.ε., Ζαχαροπλαστεία ΜΟΥΡΟΥΖΗ, Mood flowers & events και  ΜΕΒΓΑΛ.  Επίσης, ευχαριστούμε όλα τα μέλη του Συλλόγου Φίλων του Κολλεγίου Ανατόλια για την πολύτιμη βοήθειά τους.